Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jūs kaip vartotojas (savo naudojamoje interneto naršyklėje) galite savarankiškai ir bet kuriuo metu pakeisti Cookie failų nustatymus.

Efektinio LED apšvietimo gidas

Paskelbė @root 2016/04/28 0 Komentaras (-ai) Įdomybės,

Efektinio LED apšvietimo gidas

 

 

Jau nuo pat LED diodų atsiradimo, jų naudojimo galimybės nuolat plečiasi. Nesunku nuspėti, dėl kokių priežasčių jų populiarumas pasiekė tokias aukštumas. Jie išskiria didelį kiekį šviesos, tuo pačiu metu išskirdami nedaug šilumos. Tai pat LED diodai pasižymi geromis energijos taupymo savybėmis.

Jau kurį laiką, LED technologijos yra naudojamos ir efektiniam apšvietimui gaminti. Nesvarbu, ar kalba eina apie LED Par ar Led Bar tipo prožektorius, o gal apie judančias LED galvas, visose šiose srityse buvo pasiekta neblogų rezutatų.

Pirmas dalykas į kurį reikėtų atkreipti dėmesį- kaip bus naudojamas įsigytas LED prietaisas. Dėka savo ilgaamžiškumo, LED prietaisai yra patikimi, tačiau verta pagalvoti, ar bus lengva tokį daiktą transportuoti, jeigu perkate jį išrenkamoms scenos instaliacijoms ar esate muzikantas, norintis šviesų pagalba padaryti savo šou efektyvesnį.

Taigi, nedidelėms patalpoms, ar "keliaujančioms" scenos instaliacijoms dažnai pakanka kelių nedidelio galingumo LED Bar, ar LED Par šviestuvų. Tiesa, dažnai tokiems atvejams padeda ir judančios galvos ( Moving head ) tipo šviestuvai. Jų dėka renginys tampa aktyvesnis bei efektingesnis.

Visai kitas atvejis yra tuomet, kai norite įrengti apšvietimo techniką nedidelėje salėje (pvz.: sodyboje, ar nedideliame bare ). Tokiu atveju, norint užtikrinti gerą renginių kokybę ir teigiamas emocijas, reikėtų padidinti LED apšvietimo įrenginių kiekį arba rinktis galingesnius šviestuvus. Patartina naudoti bent po kelis LED Par ir LED Bar tipo prožektorius, o taip pat atsižvelgti į jų galingumo klasę. Tokiu atveju rinktis silpniausius ir pigiausius prožektorius- nėra išeitis. Naudojamos sodybose ir baruose, šios šviesos padeda atsipalaiduoti, o vėliau, su šypsena prisiminti įvykusį renginį.

Ir galiausiai priėjome prie didelių patalpų apšvietimo. Kadangi didelėms patalpoms apšviesti dažnai reikia galingos technikos, kuri be abejonės yra pakankamai brangi, prieš išsirenkant tinkamus šviestuvus būtina gerai apgalvoti ir įvertinti kiekvieną pamatytą produktą. Priklausomai nuo patalpos dydžio ir norimo efekto, rekomenduotina patalpoje įrengti Galingus LED Par šviestuvus, norint "nuspalvinti" sienas, galima tai daryti LED Bar šviestuvų pagalba. Jeigu planuojama rengti vakarėlius, įspūdžiui suteikti galima naudoti galingas judančias LED galvas, kurių kombinacija, kuria įspūdingus ir profesionalius efektus.

 

 

Rašyti komentarą