Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jūs kaip vartotojas (savo naudojamoje interneto naršyklėje) galite savarankiškai ir bet kuriuo metu pakeisti Cookie failų nustatymus.

Kodėl garso kolonėlės brangios?

Paskelbė admin 2017/04/11 0 Komentaras (-ai)

Kodėl garso kolonėlės brangios?

Besirenkant garso kolonėles dažnai už akies užkliūva nemaža jų kaina. Kodėl taip yra, kad vienos kolonėlės, atrodo pasižyminčiais tokiais pat parametrais yra lengvai "įkandamos", na o kitoms gali tekti išleisti ne vieno mėnesio uždarbį?

 

Naujo modelio kūrimas

 

 

Kuriant naują kolonėlių modelį, daug lėšų reikalauja nuolatinis profesionalų darbas, kuriant technologinius ir dizaino sprendimus. Tiek kuriant naujosios kolonėlės dizainą, tiek svarstant kaip, kokiu atstumu ir kokie garsiakalbiai turi būti dedami, naudojama labai brangi programinė ir aparatinė įranga. Šis procesas dažnai reikalauja daug laiko.

 

 

Gamyboje naudojamos medžiagos

 

 

Taip, būtent medžiagos, iš kurių gaminama kolonėlė, turi labai didelę įtaką kolonėlės kainai. Tiek kaina, tiek skambesys priklauso nuo kolonėlės korpuso medžiagos (ar tai medis? Jei taip, tai koks? Jei ne, kokios kitos medžiagos savybės?).Tai pat svarbu, kokie laidai ir jungtys buvo naudojami.

 

 

Gamyboje naudojama technika

 

 

Kuriant reikiamo dydžio bei formos korpuso detales, bei jį surenkant, reikalinga speciali įranga. Jos kiekis ir kaina irgi daro įtaką galutinei kainai.

 

 

Garsiakalbio kaina

 

 

Kolonėlėje įmontuoto garsiakalbio gamybai naudojamos brangios medžiagos ir technologiniai sprendimai. Ypač, kai garsiakalbio dizainas keičiamas, norint kitokio, nei originaus, rezultato.

 

 

Surinkimas ir testavimas

 

 

Taigi šioje dalyje, surenkamas prototipas ir atliekama galybė visokių testų. Kaip tikriausiai supratote, tam taip pat reikalinga visa "armija" specialistų, brangi surinkimo ir testavimo įranga. Galiausiai praėjus testus, seka dizainerio darbai kuriant pakuotes bei masinė produkto gamyba.

 

 

Šiame straipsnyje pateikėme pagrindinius, kolonėlių kainą sudarančius komponentus. Tiesa, užsiminėm tik apie su gamybos kaštais susijusius, kainą keliančius faktorius. Tikriausiai pagalvojote, kad kolonėlių kaina priklauso nuo prekės ženklo, ar šalies, kurioje yra pagaminta ir jūs esate teisūs, bet apie tai kitą kartą... 

Rašyti komentarą